Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Interesuje Cię oferta dystrybutora motoreduktorów? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych światowych producentów.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od cenionych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]