tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo przeróżnych pokoi, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie sali, która w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w urzędzie ma miejsce zwolnienie pracowników, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba przecież wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc naprawdę jasny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]