Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o kolczyki sztyfty, znajdziesz na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i szlachetne minerały, ale również typ zapięcia. W sklepach dostępne są różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych kobiet, które cenią prostotę oraz komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem będą na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal tak korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]