Srebrna biżuteria dla dzieci

Jeśli chcesz zamówić biżuterię dla dzieci, odwiedź ten adres.

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto zakupić pociechom ich własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Kolejną kwestią jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.