Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Biżuteria srebrna sklep internetowy. Uzyskaj więcej informacji.

Jest z nami od wieków i mimo dostępności różnych innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała i pozwala na oddanie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą kobiety oraz mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, ale powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]