Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

Dowiedz się, gdzie zamówić pierścionki srebrne.

Symbolem klasycznej wykwintności są srebrne pierścionki. Dodatki wykonane z tego szlachetnego kruszcu musi posiadać w swojej kolekcji każda stylowa Polka. Przekonajmy się więc, czym cechują te szykowne precjoza, stanowiące najlepszą dekorację damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaką próbę wybrać?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, lecz takie srebro jest surowcem miękkim, mało odpornym na różne zarysowania i jako biżuteria może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach kupimy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze wysadzane są cyrkoniami, bursztynami, koralem, jak również diamentami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Pamiętajmy też o systematycznym czyszczeniu pierścionków, żeby prezentowały się wyjątkowo jak najdłużej.

Gdzie dostaniemy oryginalne srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię dostaniemy u każdego jubilera. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszperać też w Internecie, gdzie kwoty są aż o 20 procent atrakcyjniejsze. Nabędziemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, ozdobione wysokogatunkowymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać zamówienie z powrotem. Takie witryny w Internecie to ogromny asortyment i czysta przyjemność dla każdej kobiety.