Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków? Odwiedź tę stronę.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich salonach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najbardziej modne są lekkie sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które cudownie podkreślają szyję. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na numer próby oraz technikę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie czyścić i systematycznie eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby długo wyglądały doskonale. Należy wycierać je regularnie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne produkty zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.