Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Zgłoś się po poradę do jubilera Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie chętnie wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy niemal wszystko, nadal wiele artykułów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Zakup platynowej broszki, pierścionka bądź łańcuszka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego obwodu lub sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na ślub, imieniny czy chrzest.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli rozerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i umiejętnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy swój pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]