Nowatorskie projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych całorocznych. Zobacz, kto je wykonuje.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna budowa sprawia, że takie domki nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odchodzą także czynności związane z ze schnięciem tynków. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To połączenie innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wykonane z organicznych materiałów, co sprawia, że są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]