Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa mnóstwo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]