Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę kursu modelowania 3D w rozsądnej cenie.

Świat rysunku nieustająco przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik preferując kreowanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili znacznych kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Obsługę dowolnego programu można przyswoić sobie we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko bywa niezmiernie irytujący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero odkrywają Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego program instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale warto dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by odbywał się on w niewielkich grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i cenioną przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Opanowanie programu Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści i artyści pragnący znaleźć nowe drogi wyrażania siebie bądź poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]