Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Kliknij tu, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana między innymi w branży reklamowej, filmowej oraz sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w programach graficznych, a także rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, reklamą i filmem.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]