Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wejdź tutaj, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta kursu rysunku.

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]