Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Skieruj się tu, jeżeli szukasz więcej informacji na temat automatycznej windykacji.

Właściciele firm stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale również i tych małych, które każdego miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla podmiotów usługowych, pensjonatów oraz szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, wobec tego doskonale sprawdzi się w uczelniach prywatnych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]