Gdzie szukać informacji o najciekawszych miejscach w Małopolsce?

Chcesz poznać tajemnicze miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź visitmalopolska.pl.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, dlatego nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o bieżących imprezach kulturalnych czy sportowych oraz godnych odwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce – odwiedź stronę opracowaną specjalnie dla turystów

Żeby zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o mniej i bardziej znanych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale także o ekspozycjach i eventach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapę, na której szybko wyszukają muzea i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, jak również schroniska młodzieżowe, pensjonaty i hotele zlokalizowane w miastach Małopolski. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Z kolei dla tych, którzy z różnorodnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował wirtualne spacery pokazujące m.in. regiony agroturystyczne, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy piękno parków narodowych i krajobrazowych.

Serwis o zabytkach Małopolski nie pomija zagranicznych odwiedzających

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina też o turystach z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych górskich miejscowości. Komunikaty znajdujące się na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Zagraniczni turyści znajdą tu wykaz konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego. Wyjątkowo wartościowa dla obcokrajowców jest również sekcja Rozmówki, w której poznają podstawowe słówka i sformułowania, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w czasie wczasów w Polsce.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego