Wybór kasku na motor

Chcesz zamówić kaskowi motocyklowemu? Skieruj się na ten adres.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obligatoryjny składnik garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Właściwy kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są różnorodne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to znakomita marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Siedziba firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]