Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Potrzebujesz szczegółowych informacji o wyprawach górskich dla początkujących? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia solidnie opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników znających na wylot charakter górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]