Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Zleć catering dla firm Katowice na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Rozmowy biznesowe, szkolenie albo sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Sympozja i szkolenia biznesowe to eventy trwające zwykle po 8-10 godzin, często nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły grafik prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie trzy półgodzinne przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży posiłek w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny konieczne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także zabrać na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie odzieży i rąk. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest również sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – powierz to firmie oferującej usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Poza tym jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, zagryzając samodzielnie zrobione czy też kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]