Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - usługi na miarę waszych potrzeb.

Masz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma wiele zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację wyłącznie potrzebnych, przetestowanych wtyczek oraz poprawną semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują też blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowych towarach albo publikować poradniki i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]