Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Potrzebujesz wykonać projekty mieszkań Kraków? Znakomicie trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]