Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Szukasz aktualnej oferty lokalu na urodziny? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://tinyurl.com/yxmlrzp9.

Częstokroć w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie urządzamy żadnych imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe świętowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – niech ma dużą salą taneczną

Wraz z ukończeniem 18 lat wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić alkohol, oddawać głos w wyborach, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy zaczyna płacić podatki. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia hucznej imprezy z kolegami. Można znowu wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od innych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych decyduje się zorganizować wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy smakowite przekąski imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Powinno się z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali także jest ogromnie ważny, żeby goście kompletnie oddali się duchowi imprezy. Trzeba zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych wytycznych, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]