Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering na imprezy Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Lato obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie wydarzenia w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w przeróżnych miastach w Polsce organizowane są sympozja, benefisy czy bankiety. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Masz zabukowaną salę bankietową bądź wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz powinieneś postarać się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do pysznych gorących dań, napojów i przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, że goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia jest ważna – wygodne rozstawienie stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia bez wątpienia będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Dlaczego opłaca się korzystać z usług cateringu na imprezę?

Atutem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje wyborne dania, ale także szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, o ile umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby doświadczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski i potrawy najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]