Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Zajrzyj tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz komfort wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko na niewielkim obszarze bądź nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “sklep odzieżowy kraków”, “ciastkarnia kraków” lub “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tego okresu dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony oraz uzupełnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]