Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Dalsze informacje o aktualizacji WordPress na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się nadzwyczaj często używanym CMS-em. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest niezwykle szybki, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia sklepów internetowych i wymyślnych stron firmowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym ważną i pomocną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba powierzyć utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Utrzymywanie strony na obowiązującej wersji oprogramowania jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednakże podmioty po postawieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki bądź zawirusowanie. Poza tym, mimo iż WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi problemami z właściwym działaniem sklepu czy strony. Stąd też konieczne jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, zaleca się zlecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest usługa opieki nad stroną www?

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne i trwałe działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, eliminacja skutków infekcji oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]