Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Sprawdź informacje o salach do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne albo plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, aby celebrować nowe kontrakty, jak również różne bankiety dla partnerów biznesowych, sympozja oraz kursy. Takie imprezy wymagają stosownego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłego lokalu!

Jeśli nie posiadamy w firmie przystosowanych wnętrz, w których uda się wyprawić bankiet, trzeba poszukać ofert wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim stylem do klasy organizowanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów marki, podczas których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach wyprawić imprezę w eleganckim miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. A jeżeli na event poproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy lokalu, należy postawić na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej

W toku planowania wydarzenia firmowego nie można pominąć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówione miejsce smacznych dań dla gości, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i perfekcyjnie wyglądające dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]