Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Skorzystaj z pomocy specjalistów z biura architektonicznego Kraków.

Biuro projektów świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie monitoruje rozwój robót, planuje odnowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie praktyczny, a zarazem po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, obiekty rekreacyjne czy biura. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro projektowe może również opracować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]