Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice Kraków na https://pandaparking.pl.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]