Profesjonalne czyszczenie grobów

Opieka nad grobami Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła grób co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]