Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Na lastrada.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering kanapkowy.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest trudnością, o ile posiadamy wiele wolnego czasu na kupowanie koniecznych produktów, jak również następnie własnoręczne przyrządzanie z nich apetycznych przekąsek dla uczestników uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to też, że należy porzucić zamiar celebracji istotnego jubileuszu. W takim przypadku zalecamy skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Co wyróżnia catering kanapkowy?

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to usługa kierowana z reguły do firm, jednak zamawiają ją regularnie również różnorodne instytucje oraz osoby prywatne organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy typu finger food, to znaczy drobne przekąski, które można spożyć bez siadania przy stoliku i bez użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, koreczki lub tartoletki owocowe i warzywne. Ten rodzaj cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na eventach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich osób. Umożliwia on uczestniczenie w nieskrępowanych konwersacjach, a przy tym nie redukuje interakcji wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stole.

Catering z przekąskami – znakomita opcja dla eventów urządzanych w niedużych wnętrzach

Zlecenie organizacji cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma wiele zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się problemu z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników eventu. Dania oraz zimne i ciepłe napoje leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to nadzwyczaj wygodne przede wszystkim w małych pomieszczeniach, gdzie rozstawienie wystarczającej liczby stołów byłoby trudne. Catering przekąskowy natychmiast powoduje również, iż uroczystość ma mniej poważny, luźniejszy nastrój. Warto podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli wyrafinowane kolacje, a dodatkowo daje większą swobodę dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz bywało główną komplikacją przy planowaniu spotkań firmowych.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]