Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Jeśli ciekawi Cię pełna oferta przyjęcia w ogrodzie, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też chrzty, komunie czy „18-tki”. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie odpowiedniej sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony imprezy, w których sporą część gości mogą kilkulatki, m.in. chrzty lub komunie, rekomenduje się wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom też trzeba dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskim stylu urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć ogółem do 130 osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozstawienie oraz ozdobienie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]