Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien PCV - usługa na miarę waszych potrzeb.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]