Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Jeśli potrzebujesz zlecić catering w Krakowie, zajrzyj na lastrada.pl.

Gdy aranżujesz ważny event firmowy bądź prywatny, na który spraszasz sporą ilość gości, na ogół nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje i popularne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków potrzebują uroczystej oprawy także w sferze poczęstunku. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach osób zaproszonych zwykłych herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu oferują doświadczone podmioty?

Firmy świadczące usługi cateringu przeważnie oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na urodziny, chrzciny czy śluby, catering dla firm i catering świąteczny, a więc przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią się m.in kosztem oraz listą potraw sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, zatem doświadczenie nabyte w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Catering – fenomenalne potrawy i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przygotowanie potraw już dla małej ilości gości bywa niełatwym zadaniem, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów eventu. Jest to też możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi daniami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Wypada przy tym podkreślić, że ważną cechą potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale także ich prezencja na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]