Uszkodziłeś swojego iPhone’a? Przynieś go do serwisu iPhone w Warszawie

Wymiana baterii iPhone - więcej o tej usłudze.

Smartfony, tablety i laptopy stały się nierozerwalną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, z tej przyczyny nabywając te urządzenia zwykle wybieramy te godne zaufania. Taką opinią szczycą się od dekad urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów innych marek, z roku na rok pozyskują sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Jednakże nawet telefon wysokiej jakości może zostać uszkodzony bądź przestać poprawnie działać na skutek nieostrożnego użytkowania. Ale nie oznacza to, iż z miejsca powinno się wymienić go na nowy – wystarczy bowiem oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie naprawy realizuje?

Kto korzystał z produktów Apple wie z pierwszej ręki, iż sprzęt ten pracują bezawaryjnie bardzo długo, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom wynikłym z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, stłuczonych na skutek potężnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje czy wymianę pozostałych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME lub zepsute gniazdo ładowarki. Nasi fachowcy niosą pomoc też w razie potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone – jak wybrać?

Dopóki smartfon jest na gwarancji większość napraw bez przeszkód dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty zaczynają się po zakończeniu gwarancji, bowiem likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdego stać. Na szczęście na terenie całej Polski, przede wszystkim w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z wieloletnią praktyką nawet w parę minut są w stanie wykonać naprawę smartfonów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, zakupionych na przestrzeni zeszłego dziesięciolecia, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max czy iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a i nie możesz go przynieść samemu do punktu, znajdź specjalistów, którzy przyjmują zlecenia serwisu telefonów Apple przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555