parking przy lotnisku w krakowie

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał duże uznanie, to wygoda, szybkość oraz możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Utwardzony parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. rozładowany akumulator bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]