Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Branża transportowa wciąż się rozwija, a to na skutek globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na import i eksport. Z tego powodu wymaga również coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na zapotrzebowanie nieprzerwanie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są jedynie materiały wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do przewozu szczególnie trudnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w Malni bądź w paru autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy wykonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o asekurację odbiorców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są zawsze dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w znacznym stopniu skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło fotografii – gniotpol-trailers.com.