Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Więcej o słoikach z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Dużą popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]