Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Więcej o blasze na rąbek.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto ich używać? Przedstawiamy blachy na rąbek stojący i możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz wykorzystanie

Blachy na rąbek stojący wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe uznanie. Odporna na uszkodzenia oraz świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w nowoczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko i bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję oraz wspaniale pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii i trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową powłoką zapewniającą osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu modelach, co pozwala na dopasowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do obniżenia wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08