Boks dachowy – bagażnik, który nie szpeci wyglądu samochodu

Zobacz, gdzie kupić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Siedziba firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]