Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Jeśli chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną, zobacz tu.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na Sylwestra, imieniny lub ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dacie ślubu lub słowa podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych odcieniach oraz wzorach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli robisz własne wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]