Jak wykorzystać baniak na wino?

Więcej o baniaku na wino na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]