Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Chcesz kupić drukarki 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Oszacowano, iż stosując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nawet o 90%. Nadrzędne idee pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można otrzymać identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko stosowane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały i dokładny, a podczas procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]