Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Jeśli chcesz zamówić kontener otwarty, powinieneś odwiedzić ten adres.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które powstają w trakcie różnych renowacji i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Należy je odwozić do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z składowaniem i transportem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są przystosowane do składowania i transportu gruzu, starych mebli, opakowań i podobnych odpadów. Poza tym w użyciu są też kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są również konieczne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak trociny, wióry metalowe bądź granulaty. Ich załadunek usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla których firm?

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są rozmaite podmioty. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające i parające się opróżnianiem mieszkań, a także wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Odnajmują je one klientom, a po napełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich przechowywania lub utylizacji.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]