Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Chcesz kupić okiennice wewnętrzne? Wejdź na skyshutters.pl.

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Najczęściej wybiera się klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firany, które czasem zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Charakterystyka shuttersów

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, a więc można łatwo je ustawić w różnych pozycjach, w zależności od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, niemniej jednak wspaniale sprawdzą się także na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale gros osób na pewno rozpoznaje je z ekranu telewizora lub kina, bowiem te okiennice są często wykorzystywane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w południowych Stanach USA i w Nowej Zelandii.

Atuty shuttersów

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale mają też praktyczne funkcje. Za ich pomocą można regulować wykorzystanie padającego światła: latem ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne bardzo dobrze komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niezwykle elegancki wygląd, w wyniku czego wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Należy także zaznaczyć, iż okiennice wewnętrzne typu shutters są regulowane bez pomocy sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci lub posiadacze psotnych zwierząt, które mogłyby zaplątać się zwisające linki, uznają zapewne za kolejny plus.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]