Poznaj polskiego producenta jednorazowej odzieży ochronnej

Szukasz odzieży jednorazowej z flizeliny? Wejdź na globalhygiene.pl.

Sektor spożywczy musi sprostać restrykcyjnym standardom w każdej fazie produkcji. Dlatego szczególnie ważne jest, aby pracownicy fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności byli zaopatrzeni w najwyższej jakości strój ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zamówić takie artykuły w Global Food Hygiene – polskiego producenta oraz dystrybutora jednorazowej odzieży roboczej.

Asortyment marki Global Food Hygiene

Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku rozszerzyć działalność również rynki europejskie. W oferta firmy obejmuje elementy odzieży ochronnej, takie jak maski higieniczne, w tym także te zakrywające brodę i wąsy, czepki i kominiarki, obuwie, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (z metalu) oraz kombinezony. Jednym z głównych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane osobiście przez team ekspertów marki i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 odbiorców korzysta z artykułów Global Food Hygiene. Produkcja także prezentuje się efektownie – linię produkcyjną opuszcza każdego miesiąca mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Marka Global Food Hygiene stawia na oryginalne rozwiązania

Warto zaakcentować, iż Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko odnośnie różnorodności oferowanych przez nią produktów. Firma stawia na nieustanny progres, implementując oryginalne rozwiązania, jak również rozwijając infrastrukturę firmy (m.in. rozbudowując hale magazynowe i produkcyjne), co przyniosło jej wiele prestiżowych nagród. Kluczowym celem Global Food Hygiene jest zintegrowanie poszczególnych procedur oraz intensywna współpraca między rozmaitymi oddziałami firmy, co w rezultacie przyczyni się do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, aby docierały one do nabywców w przeciągu jednego dnia.

Siedziba firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]