hurtownia butelek szklanych, butelki monopolowe hurt

Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to też sektor, w którym idealnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, smakowity czy też niszowy wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, aby artykuł jak najdłużej pozostał świeży, a zatem np. w szklane słoiczki i butelki. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo smalec na kanapki, dżemy albo ocet, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła idealne do przechowywania wina, piwa lub soków. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać zakupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z słoikami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]