Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz blachy trapezowe na dach.

Blachy trapezowe na dach tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapez?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową powinno się kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08