Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Zamów kontenery na gruz.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]